Aktuality z naší chovatelské stanice ...


 

24. 12. 2012
Chovatelská stanice Fast Angels přeje Všem svým čtyřnohým kamarádům a jejich páníčkům všechno nejlepší do nového roku a v celém roce 2013 jen to nejlepší ...

30. 9. 2012
Dostihové závodiště Mladá Boleslav, zúčastnily jsme se tradičního závodu Mistrovství České republiky 2012. Krásné počasí, teplo, sluníčko celý den ...

Hopi od Hněvína - dostih v hlavní kategorii feny – Hopi se probojovala do finále B, ve kterém, ve tvrdé konkurenci, vybojovala skvělé 1. místo! Nikita Vlapan - plnila jeden ze svých posledních povinných běhů pro získání dostihové licence a to ve třídě: mladí mix, kde se ji povedlo získat krásné 3. místo! Před závodem jsme s Nikitkou prošly  kohoutkovým měřením a dle výsledku se již příští rok můžeme účastnit závodů v hlavní kategorii - feny.

Moc se těšíme a moc doufáme, že na bedně budeme stát pravidelně a často (je to úúúžasný pocit)!
Dostihový rybníčku české republiky – těš se, co ti ukážem !!!

     
 

3. 9. 2012
Dorazily nám i fotky jednoho z našich pejsků, a to nejmenšího miminka z vrhu - Agoška ( Agoni Fast Angels ). Je to krásný, mladý pejsek, nádherného zbarvení, celožíhaný. V novém domově na něj čekal kamarád, se kterým vymýšlí klukoviny a je jim proto doma opravdu veselo. Je hodný, poslušný, hlídá dům a panička nikdy nelitovala, že si pro něj přijela až z takové dálky - Břasů od Aše. Moc děkujeme za zprávičku :-)

     
 

24. 8. 2012
Nové fotečky malé Abu, princezny, která byla na mezinárodní výstavě v Brně ve třídě pupies první :-)
Krásná po mamince a tatínkovi, roste z ní nádherná slečna :-) Majitelům dělá jenom radost, je moc hodná a poslušná...děkujeme a přejeme hodně výstavních úspěchů.....

     
 

11. 8. 2012
Krásně se nám setkaly fotečky další naší princezny vrhu A, a to malé Amálky (Amanthea Fast Angels). Je to malá a milá psí slečna, má k sobě kamarádku Adélku z Vízmberského panství a oběma jim je v novém domečku krásně. Je to rarášek, lumpík a velký mazel. Je jí všude plno a panička by ji nedala za nic na světě :-) !

     
 

10. 8. 2012
Moc děkujeme za zaslané fotky malé Allegrie (Laury) z Bílovce, se zprávičkou, jak se má a jaké tropí lumpárny. Roste nám do krásy, je to celá máma, je hodná, poslušná a moc chytrá. Dělá paničce velkou radost. Děkujeme :-)

     
 

21. 7. 2012
Dočkali jsme se :-) Dnes jsme vyjeli do Hynčic nad Sušinou, aby jsme se zúčastnili tradičního závodu:
Holba pohár, ve kterém se mimo jiné bojovalo o tituly Res. CACT a hlavně CACIL. Ve tvrdé konkurenci ( Giny a Issinky :-)) a hlavně naprosto neskutečně náročné trati se Hopi podařilo vybojovat skvělé 2.místo a získat tak titul Res.CACT ! Ač jsme se domů vrátily skoro s půlnocí a naprosto mrtvé únavou, máme obrovskou radost ! Děkujeme doprovodnému týmu za podporu a skvělou náladu ! Bylo tam krásně !

     
 

23-24. 6. 2012
Víkend věnovaný jen našim princeznám :-) V sobotu dopoledne jsme se byly podívat na mezinárodní výstavě v Brně, zjistili jsme, co právě frčí ve výstavním kruhu, pozdravily se "starými známými" čtyřnohými kamarády a jejich páníčky. Nakoupily nějaké mlsky a hlavně se těšily na neděli. Po příjemně stráveném večeru při grilování a noci u naší kamarádky jsme se v neděli přesunuly do Lednice.

Běžel se zde: Lednický zajíc - nominační, bodovací dostih. Hopi si ve třídě mladých vedla velice dobře. Její nejlepší čas stačil na 3. místo :-) Největším zážitkem však pro nás bylo setkání s jedním z našich štěňátek - Abu Fast Angels :-) Přijela se na nás i s páníčky podívat a fandit mamině :-) Abu se zúčastnila Mezinárodní výstavy v Brně právě v sobotu ve třídě pupies a byla 1.se známkou VN ! Máme velkou radost, gratulujeme a děkujeme majitelce za skvělé předvedení !

     
 

6. 5. 2012
Poprvé od narození našeho A vrhu, a po několika trénincích, jsme se s Hopi zúčastnily oficiálního závodu v coursingu a to Mistrovství Moravy, které se nakonec konalo v Karle. I přes ne docela nejvhodnější podmínky, zima a vysoká a mokrá tráva, si Hopi vybojovala skvělé 3. místo ! Jsme nadšeni a těšíme se na další závody :-)


18. 4. 2012
Dnes se dočkal i poslední pejsek Apollo. Přijela si pro něj super rodinka z Olešnice a odvezla si ho domů, kde na něj čeká kamarád - 4-letý vipetík :-). Přejeme mu, a hlavně jeho novým páníčkům, aby se mu doma líbilo, a aby z něj měli radost !

My jsme si ji s ním užili a zase si na chvíli vyzkoušeli, jaké to je, mít doma malé štěňátko :-). SUPER !
 

16. 4. 2012
Uvolnil se nám pejsek Apollyon ! Je to krásný 9-týdenní pejsek, pevné stavby těla, krásné kresby, vymazlený, socializovaný. Vhodný na výstavy, dostihy, agillity, dogdance - prostě spousta aktivit, které Vás napadnou :-), nebo jen jako super kamarád !

     
 

10. 4. 2012
Tak, a je po Velikonocích :-) Naše velikonoční svátky byly o odjezdech štěňátek do nových domovů. Odjela nám Allegrie do Bílovce, Amanthea také do Bílovce, Aulettka do Prahy, Agoni do Rokycan, Abasi k Brnu, Accadie také do Prahy a Abu pro změnu do Olomouce. Dnes nám odjede Adélka do Prahy a doma zůstane jen Apollo, který čeká, až se páníčci uzdraví a přijedou - také z matičky stověžaté - Prahy :-). Všem novým majitelům našich štěňátek děkujeme za korektní a seriózní přístup ve věci celé koupi miminek a hlavně odběru :-) Děkuji všem moc !

Přejeme jim, sluníčkový, radostí a štěstím provoněný celý společný život se zlatíčkem z CHS Fast Angels, ale hlavně plemene vipet, které je pro nás prostě NEJ :-) Mějte se !!!
 

6. 4. 2012
Přidány poslední fotografie našich štěňátek, než se vydají do svých nových domovů ...
Více ve fotogalerii.
 

2. 4. 2012
Zájemců o štěňátka oznamujeme, že dnešním dnem jsou již všechna zadaná :-)
 

1. 4. 2012
MÁME VOLNÉHO POSLEDNÍHO PEJSKA - ABÁSKA !!!
Je to krásný žíhaný, rezavý pejsek s pevnou stavbou těla, milý, hodný a přítulný. Vhodný na chov, výstavy, coursing, nebo jako super mazel ! Je to na Vás :-)
 

1. 4. 2012
Byli u nás na návštěvě tři sudičky - Bea, Denda a Katka. Opět stejný poobědový čas, opět ukázkově hodná štěňátka, opět velká chvála, jak jsou malí hodní a taky krásní :-). Děkujeme za milou návštěvu a zpestření naší socializace a přejeme jim suprovní sezónu :-). Pro většinu miminek to byl poslední víkend s velkou mámou a na Moravě, proto jsme si štěňátka maximálně užívali ...
 

25. 3. 2012
Byli u nás na návštěvě majitelé otce vrhu Lordíka. Štěňátka se předvedla ukázkově, byli hodní, milí a vlastně skoro po celou domu spali :-) ani se nechtělo věřit, že jsou to už takoví raubíři :-) děkujeme za vstřícný přístup
a za krásná štěňátka a přejeme jim mnoho dalších výstavních i osobních úspěchů !


21. 3. 2012

Poslední 3 volná štěňátka! Vyberte si pejska Abáska,
či fenečku Abu nebo Accadii ... Více ve fotogalerii.


19. 3. 2012
Jsme zvědaví a chceme ven ! :-) ... fotogalerie.


5. 3. 2012
První rvačky i procházka štěňátek - více ve fotogalerii.


1. 3. 2012
Štěňátka nám začínají otevírat kukadla a koukat na svět kolem sebe - více ve fotogalerii.
 

21. 2. 2012
Přidány nové fotky štěňátek do fotogalerie.


14. 2. 2012

Oznamujeme Všem, že se dne 13.2.2012 Hopince narodilo 9 krásných, zdravých štěňátek ! Více podrobností v sekci štěňata.


8. 2. 2012
53. den březosti, vše je v pořádku, jsme už prostorově výraznější :-)
a moc se těšíme na štěňátka :-)
 

23. 1. 2012
Narození štěňátek očekáváme okolo 19. února 2011
English Lord Lazarus & Hopi od Hněvína
Whippet Kennel FAST ANGELS

Junior Champion Pl, Champion Pl, 2xJunior BOB, CACIB, R.CACIB, BOB, 3.BIG, 3xCAC CZ, 2xCAC SK,
Club Winner 2011
 

16. 1. 2012
Ultrazvuková kontrola potvrdila březost Hopi ! V bříšku bylo vidět
něco kolem 10 štěňátek ! :-) Narození očekáváme kolem 19.2.2012.
Již teď bereme záznamy na štěňátka !
 

17. 12. 2011
Došlo k plánovanému krytí Hopi od Hněvína x English Lord Lazarus, spojení bylo úspěšné, budeme očekávat výsledek ultrazvukového vyšetření.


 

Jak to začalo ...


Naše chovatelská stanice Fast Angels byla zaregistrována u FCI
v roce 2010. Zakladatelkou chovu je naše první fenka Hopi od Hněvína, která startuje celou naší chovatelskou "kariéru". Cílem je chovat čistokrevné psy v dobré kondici a zdravotním stavu, ať už pro další chov nebo jen jako mazlíčky. Naší snahou je, aby psi
z našeho odchovu co nejvíce splňovali standard, a to jak po stránce exteriérové, tak i po charakterové.


 

 
 


Chovatelská stanice psů Fast Angels & TORRO © 2012
Olbramice, Záhumení 198    Všechna práva vyhrazena